DZR Bílsko o.p.s.

Úvod » O nás

O nás

V obci Bílsko se nachází moderně zrekontruovaná dvoupatrová budova využívaná obecně prospěšnou společností pro poskytování pobytové sociální služby pro osoby s chronickým duševním onemocněním a pro osoby s duševním onemocněním způsobeným návykovými látkami. V roce 2017 společnost uvedla do provozu další opravenou budovu, kterou využívá jako kancelářské prostory, sklad a společenské prostory pro klienty.

V roce 2018 bylo z dotace IROP MMR vybudováno moderní Komunitní cetrum pro klienty a to znamená další stupeň modernizace celého zařízení. 

fotoDZROnas

V roce 2013 jsme byli na počátku cesty, náš cíl byl jasný

V budování a rozvoji Domova vidíme obrovský potenciál a jsme připraveni přesvědčit všechny škarohlídy o tom, že náš Domov dokáže naplnit očekávání i těch nejnáročnějších klientů.

Těšíme se na období budování a zkrášlování. Intenzivně se věnujeme nastavování provozních postupů a snažíme se maximálně vyhovět požadavkům našich klientů.

Jsme na začátku cesty, přesto jsme plni naděje. Věříme, že co chceme, to můžeme. Věříme, že když budeme jednat otevřeně s úmyslem posloužit lidem, bude náš úspěch neodvratný.

Tímto pravidlem, kterým se řídil již Tomáš Baťa, se řídíme i MY.

Dnes v roce 2017 můžeme říci, že se nám toto krédo daří naplňovat a rozvíjet.

Zlepšili jsme prostorové, materiálně technické, personální i finanční zabezpečení, nejsme v ulitě, ale jsme přístupni moderním trendům sociální práce.

Na prvním místě musí být spokojenost klientů a tímto krédem se budeme řídit i do budoucna!

Mirko Spurník